Vilniaus Vingio parke griaudės motociklai (0)

Tradiciškai, pirmą gegužės šeštadienį motociklininkai kelia iš žiemos miego motociklus ir visi kartu atidaro baikerių sezoną. Jau 27 –tą kartą Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai galės apžiūrėti motociklus, betarpiškai pabendrauti su plieninių žirgų vairuotojais. O renginio organizatoriai žada, šiemet, rekordinį skaičių dovanų, gyvos muzikos roko mylėtojams ir įspūdingų konkursų šventės dalyviams.

Sezono-Atidarymas-2016
Vilniaus regiono atidarymas
© biker.lt

Įspūdinga kolona

12-15 val. MC „Harley – Davidson Vilnius“ dėka koncertuos gyvo garso roko grupė. Renginio organizatoriai grupės pavadinimą laiko paslaptyje. Tačiau kaip patys sako, bus tikrai ką pažiūrėti ir išgirsti. Tuo pačiu metu visame Vingio parke, Vilniaus miesto svečiai, gyventojai ir šventės dalyviai galės dalyvauti konkursuose, kartu su baikeriais atlikti intriguojančias užduotis.  O už tai, rekordinis skaičius rėmėjų, tokių kaip „Autotinos“ salonas, „Suzuki“, „Autogama“, „Baikšopas“ ir kiti, išdalins milžinišką skaičių dovanų. Bendras motociklininkų bendruomenės ir vilniečių laisvalaikis paprastai sutraukia didelį miesto gyventojų ir jo svečių dėmesį.

Sezono atodarymą vainikuos nepakartojama kolona. 16 val. nuo Vingio parko suformuota įspūdinga 400 – 500 motociklininkų kolona pajudės link lazdynų, važiuos pro Laisvės prospektą, Buivydiškių gatvę, Antakalnį ir Goštauto gatvėje pasuks, atgal, į Vingio parką.

Moto bendruomenė

Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad jau tradicija tapusiame renginyje dalyvauja 400 – 500 motociklininkų. Sezono atidarymas yra puiki erdvė puoselėti motociklininkų kultūrą bei tradicijas. O taip pat tai yra puiki proga dar kartą skatinti moto entuziastų ir visuomenės bendravimą.

„Norime pranešti gyventojams, kad motomanai jau išrieda į gatves. Tikimės gražaus oro. O siekdami išvengti, prieš keletą metų garsiai nuskambėjusių įvykių (eismo įvykyje buvo nesunkiai sužaloti du motociklininkai – aut. pastaba), jau dabar susisiekėme su policija ir prašome, kad jie užtikrintų saugumą bei panaudotų atitinkamus užtvėrimus. Planuojame per LRT parengti ir rodyti reportažą apie saugumą kelyje. O taip pat prašome motociklininkų bendruomenės, per savus kanalus ir susirinkimus, perduoti žinią apie kelių eismo taisyklių laikymąsi. Visa tai tam, jog išvengti galimų nesusipratimų, dėl kurių vėliau tektų raudonuoti.“, – sako vienas iš Vilniaus regiono renginio organizatorių Kernius Stankūnas.

Svarbu paminėti, kad renginyje nebus pardavinėjamas alkoholis arba vykdoma kita prekyba.

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra