Startuoja didžiausia traukos lenktynių ir pramogų vasaros fiesta „Drag fest“ (0)

Birželio 8–12 d. Kazlų Rūdos aerodromą drebins rekordinis automobilių ir motociklų festivalis. Pramogos visai šeimai ir automobilių bei motociklų traukos lenktynių čempionato pereinamieji etapai – tik pradžia. Pasak „Drag fest“ organizuojančio baikerių klubo „Roadhogs“ prezidento Ramper, šiemet tikimasi sulaukti net iki 7 tūkst. dalyvių ir kiekvienas iš jų ras ką veikti.

Festivalis visiems ir kiekvienam

ramper
Ramper
© Asm. archyvas

Kazlų Rūdos aerodrome tokie renginiai vyksta jau ne pirmą kartą. Pasak pašnekovo, didelio susidomėjimo sulaukusios automobilių traukos lenktynės šiemet išaugo į visavertį festivalį. Renginyje startuos Lietuvos automobilių traukos lenktynių čempionato II etapas, Latvijos automobilių traukos lenktynių čempionato II etapas, Baltijos šalių automobilių traukos lenktynių varžybų taurės II etapas ir pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos motociklų traukos lenktynės.

Pirmą kartą dalyviai galės išbandyti savo automobilius lenktynių trasoje. Tai bus treniruotės-rungtynės, kuriose galės dalyvauti visų tvarkingų automobilių, turinčių techninės apžiūros dokumentus,  savininkai.

Festivalio rėmėjai, tokie kaip „Lukoil“, 15min.lt ir kt., jau yra paruošę dovanų lenktynių nugalėtojams ir tiems, kurie geriausiai atliks tradicines traukos lenktynių užduotis. Latvių gamintojai specialiai sukūrė „Custom“ taurę, kurią į namus išsiveš automobilių ir motociklų lenktynių čempionai.

Rengiant festivalį imtasi visų atsargumo ir saugumo priemonių. Jame vaikams bus įrengta speciali zona, kurioje mažuosius linksmins specialiai pasamdyti aktoriai, klounai ir animatoriai.

Gurmanų šventė

„Didieji alaus gamintojai jau ganėtinai atsibodę. Todėl pakvietėme mažųjų aludarių, kurie festivalio dalyviams atveš naujų rūšių alaus. Taip pat džiaugiamės, kad maitintojai pateiks Italijos, Kinijos, Lietuvos ir kitų šalių tradicinių patiekalų“, – pasakojo renginio organizatoriai.

Smalsuoliai galės akis paganyti stebėdami retro stiliaus transportų priemonių parodą. Šalia bus įrengta vakarėlių zona, kurioje didžėjai svečius linksmins visa parą. O naktį Kazlų Rūdos aerodromą drebins galingas koncertas su „69 Danguje“, „G&G Sindikatas“, „Avenue“ iš Estijos, rusų „Mordor“.

Visiems dalyviams bus suteikta nakvynė. Daugiau informacijos rasite svetainėje dragfest.lt

Tad pildom bakus ir šeštadienį susitikime Kazlų Rūdoje!

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra