Pajūryje tris dienas, ir tris naktis griaudės motociklai (0)

Mes dirbame tam, kad padarytume 2016 metų Paplūdimio baikerių festivalį patį didžiausią ir geriausią, visose Baltijos šalyse. - renginio koordinatorė

Birželio 16 – 19 dienomis Šventoji taps moto entuziastų meka. Pirmą kartą, rengiamas paplūdimio baikerių festivalis. Renginio organizatoriai žada įspūdingą reginį ir nepamirštamą keturių parų šventę, kuri į Lietuvos pajūrį sukvies visą Europos motociklininkų bendruomenę. 

Nekomercinis renginys

Klaipėdos miesto motociklininkų klubo “Chimeros MC” atstovas  Mindaugas sako, kad  tai bus pirmasis baikerių festivalis, kuriuo alsuos visas miestas. „Paplūdimio baikerių festivalis“ ne komercinis – įėjimas į renginį – NEMOKAMAS.

“Tad žiūrovų ir svečių tikimės ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Tebūnie tai vakaras, kai gamtoje susitinka seni geri draugai ir puikiai laiką leidžia klausydami, visus suartinančios, roko muzikos. Mes dirbame tam, kad padarytume 2016 metų „Paplūdimio baikerių festivalį“ patį didžiausią ir geriausią, visose Baltijos šalyse. “, – sako Palangos miesto „Saulės klubo All Aces“ atstovė ir renginio koordinatorė Vaida.

Unikalus reginys

Pasak Vaidos, Šventoji turi patogią vietą ir puikią miesto infrastruktūrą. O laikui bėgant, pradėję nuo Šventosios, galbūt festivalis persikels į Palangą arba Klaipėdą.

Pagrindinė renginio vieta – miesto centrinė gatvė. Renginio metu numatoma nemažai pramogų, tokių kaip „Weak Of Will MC“ baikerių pliažo futbolas, krepšinio turnyras 3×3, „Olympic“ organizuojamas pokerio turnyras, „Miss Beach Biker 2016″ merginos rinkimai. Ekstremalaus sporto mėgėjams numatomas trumpos distancijos dragas. Visiems renginio žiūrovams kvapą gniaužiantis „Stunt“ pasirodymas.

Taip pat žiūrovai galės akis paganyti į motociklų parodą, kurios metu bus apdovanoti įvairių klasių motociklai. Baikeriai turės progą įrodyti kieno ratai gražiausi, galingiausi, labiausiai patinka žiūrovams… O renginiui įgaunant pagreitį, Palangos ir Šventosios gyventojai bei miesto svečiai turės retą progą stebėti motociklų koloną.

Vakarinės programos metu stebėti ugnies šou. Dalyvių ausis ir akis gyvo garso pasirodymais džiugins jau visų pamėgtos grupės, tokios kaip:“AC/DC“, „Colt“, „Tequila“, „4 Roses“, „DiscoVery“, Sutemon“, Wild Reason“, „Roadside Break“, „ABII“, „Netikėti svečiai“, „Titus“, „Štabas“, „Pekla“, Padugnės“ ir kt.

Kartu sudrebinkim pajūrį!

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra