Kauną drebins kasmetinis festivalis „Baikerių naktys“ (0)

Pas mus atvažiuoja pailsėti, susitikti su seniai matytais draugais, pabūti su šeima, pasidalinti kelionių įspūdžiais, pabendrauti - Tauras Isiūnas

Gegužės 28 d. Kaune gaus motociklai. Renginio organizatoriai kiekvieną kartą stebina vis naujomis atrakcijomis. Šunų paroda, roko muzika ir figūrinio važiavimo varžybos – tik pradžia. Šiemet, tradicija tapusi moto fiestos organizatoriai parengė dar daugiau staigmenų svečiams ir renginio dalyviams.

Laukiami visi

Renginio formatas leižia eksperimentuoti.  Tačiau, kaip sako vieno iš  renginį organizuojančio Kauno baikerių klubo „Steely Pegasus MC“ prezidentas Tauras Isiūnas, nei muzika, nei atrakcijos šventės dalyvių skaičiui įtakos nedaro.

„Pas mus atvažiuoja pailsėti, susitikti su seniai matytais draugais, pabūti su šeima, pasidalinti kelionių įspūdžiais, pabendrauti.“, – šypsosi Tauras ir priduria, kad laukiami visi.

Praėjusiais metais varžėsi mažieji moto fanai. Šventės dalyviams koncertavo gerai žinoma „Ving Roses“ grupė.

Todėl, renginio organizatoriams atsirado tikras galvos skausmas, kuo nustebinti visko mačiusius kauniečius ir miesto svečius. Planuojama, kad kaip ir kasmet, renginys prasidės Kauno prekybos miestelyje „Urmas“.

Jau kelintus metus iš eilės vyks  gražiausio motociklo rinkimai. Išrinkus patį pačiausią plieninį žirgą motociklininkų kolona trauks į lietuvišką ramybę ir autentiką alsuojantį kaimą. Jadagonys jau devintą kartą tampa visų baikerių nakties vakaro linksmybių oaze.

Vakaras Jadagonyse

Jadagonyse niekas neleis ilsėtis. Dalyvių azartas pulsuos atliekant įdomias užduotis, o kraują kaitins grupės „Ellse“, „Tyčia“ ir k.t.

Tradiciškai vakare renginio dalyviai turės progą pamatyti tarptautinį motociklininkų turnyrą, kuriame, jėgas galės išbandyti ir dailiosios lyties atstovės. O taip pat vyks „Mis Biker“ rinkimai, kuriame susirungs pačios gražiausios Lietuvos merginos.

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra