Šiemet, rekordinis baikerių skaičius atidarė sezoną (1)

Šeštadienį kaip vėtra giedrą dieną praūžė sezono atidarymo šventė. Vingio parke griaudėjo motociklai pranešdami apie vasarą, o su ja ir į gatves išriedančius motociklus. Miesto svečiai ir gyventojai galėjo, kartu su baikeriais, pasidžiaugti renginiais, žaidimais ir saulėta gegužės 7-ąja.

moto sezono atidarymas 2016
Sezono atidarymas 2016
© Vidmantas Misevičius

Po gyvos muzikos koncerto baikerių kolona patraukė link Laisvės pr. ir pagal maršrutą važiavo per Lizdeikos g., Antakalnio g., Kosciuškos g., Arsenalo g., Žygimantų g., Goštauto g., Geležinio Vilko gatves bei grįžo į Vingio parką.

Miesto svečiai pripažįsta, kad į motociklus pažiūrėti iš arti pavyksta ne kiekvieną dieną. „Baikerių bendruomenė gana uždara. Ir tik pastaraisiais metais atvėrė duris. Smagu, nes su tokių renginių pagalba paneigiami tam tikri stereotipai. Esą baikeriai, tai nesubrendę vaikėzai. Iš tiesų motociklininkais dažniausiai tampama jau brandžiame amžiuje. Tai itin inteligentiški ir įdomūs žmonės.“, – sako į Vingio parką su šeima atėjęs vilnietis Tomas (39 m.).

Kraują kaitino moterys

Renginio dalyviai ir baikeriai negalėjo akių atitraukti nuo ant burzgenių motociklų važiuojančių dailiosios lyties atstovių. O jų, šiemet, buvo kaip niekad daug.

„Šventė buvo puiki. Nuotaikos tik teigiamos. Geras oras. Nuostabi muzika. Koloną pravažiavome labai smagiai. Ačiū, organizatoriams už gražų renginį. O klausėte apie merginas? Taip, pastebėjome, kad atėjo mada. Moterys, galbūt, kurioms sunkoka save kitaip išreikšti, važiuoja motociklais ir gauna daug dėmesio. O tai nėra blogai.“, – sako Alienc MC klubo atstovas Gintas Lukauskas.

Moto entuziastė Karolina (38 m.) pasakoja, kad šia tranporto priemone susižavėjo prieš dvejus metus, atostogaudama Italijoje. Ir dabar neįsivaizduoja savo gyvenimo be motociklo. „O sezono atidarymas praėjo kaip sviestu pateptas.“, – šypsosi dviejų vaikų mama.

Moto sezono atidarymas 2016
Sezono atidarymas 2016
© Vidmantas Misevičius

Kitais metais dar daugiau saugumo

Pasak vieno iš organizatoriaus Kerniaus, didelio darbo rezultatas pranoko lūkesčius. Žinoma, tobulumui ribų nėra. Todėl pirmiausiai ko galima tikėtis kitais metais – bus drausmės kolonoje stiprinimas. Nereikia jokių improvizacijų. Kai kurie visdar nesuvokia, kad nėra nieko gražiau, nei bendra tvarka.

„Tuo tarpu, renginio dalis Vingio parke pritraukė rekordinį baikerių ir motociklininkų mėgėjų skaičių. Esu sužavėtas žmonių didėjančiu domijimųsi motociklais ir baikerių bendruomenės veikla. Dailiosios lyties atstovės šalia mūsų, nes ir mes šalia Jų.“, – šypsosi pašnekovas ir priduria, kad jaučiamas grįžtamasis ryšys iš bendruomenės įpareigoja tobulėti ir kaskart daryti vis geriau  bei geriau.

Kviečiame ir Jus pasidalinti savo įspūdžiai iš sezono atidarymo. Pagaliau mes vėl kelyje!

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Buvo puiki šventė :) Daugiau rungčių, prekybos taškų ir pačių žiūrovų.