„Motoday” – garsiausi gamintojai nepadeda išvengti keblumų (0)

Savo straipsnių ciklą apie motociklininkams prekes pardavinėjančias parduotuves norime pradėti nuo jau dešimt metų rinkoje besisukiojančios „Motoday”. Ši motociklų aksesuarų ir jų dalių prekybos platforma ir trys parduotuvės didžiausiuose Lietuvos miestuose per tris paskutinius metus sėkmingai „augino” apyvartą. Pastaroji nuo 2013 iki 2015 m. padidėjo nuo 30 tūkst. iki 500 tūkst. – 1 mlj. eurų. Tad paanalizuokime ką jie turi, kuo didžiuojasi, ir kokia Jums iš to nauda.

 

Gamintojai pagal populiarumą

Parduotuvių tinkle galima rasti praktiškai viską, t.y. nuo aprangos, batų iki priedų motociklams.

Kiekvienas gamintojas kurdamas platų spektrą aprangų ir aksesuarų, geriausiai vertinamas konkrečioje produktų sferoje. Tad kam šaudyti tamsoje, jeigu galima klientui pasiūlyti tai kuo tokie prekiniai ženklai kaip „Dainese”, „Alpinestars”, „Rev’it”, „Bering”, „Modeka”, „Segura”, „Sidi” yra garsūs. Juk kiekvienas perkantis šių gamintojų produkciją žino ko ir už kiek tikėtis. Todėl parduotuvėse rasite:

  • Dainese – populiarus gamintojas, kuris specializuojasi kurdamas odinę aprangą (odiniai kombinezonai, batai),
  • Bering ir Rev’it – tekstilės apranga (striukės ir kelnės),
  • Segura – klasikinė apranga, Retro stiliaus odinė apranga,
  • Modeka – plataus spektro tekstilės apranga už labai patrauklią kainą,
  • Sidi – profesionalūs ir aukštos kokybės batai (firma, kuri tobulina technologijas kiekvienais metais).

 

Šalmai, Motoday
Šalmai
© Motoday

Pasiūla derinama pagal paklausą

„Motoday” vadovas Rapolas Uptas pripažįsta, kad klientų poreikiai yra skirtingi, todėl ir prekių pasiūlą derina prie paklausos. „Kartais klientai nusivilia, kuomet iš katalogų gauta prekė skiriasi nuo parodytos nuotraukoje”, – pastebi pašnekovas ir priduria, kad keblumų nutinka ne tik dėl katalogų, bet ir sezoniškumo. Tarkim, pavasarį ir vasarą dėl užsakymų gausos daugelis Italijos gamintojų nespėja laiku pristatyti produkcijos. Todėl tenka prekių laukti neįprastai ilgai.

Beje, sezoniškumą prekybininkas jaučia ir paklausoje. Rudenį išauga paklausa šiltoms tekstilės aprangoms, pavasarį nuo lentynų šluojamos šiltos pirštinės, vasarą – lietaus apranga, lengvos striukės, kasdieninio stiliaus batai su apsaugomis.

 

Kombinezona, Motoday
Kombinezonai
© Motoday

Odinių striukių paklausa mažėja

Visuotinė ekologijos banga įsibrovė ir į motociklininkų spintas. Vis rečiau pirkėjai atsisuka į odines motociklininkų aprangas. Jos užleidžia vietą tekstilei, įskaitant kasdieninio stiliaus aprangas su apsaugomis.

„Gamintojai modeliuoja ir siuva kuo lengvesnę ir panašesnę į kasdieninius drabužius motociklininko aprangą, kuri leidžia jaustis patogiai ir neišsiskirti iš minios, nulipus nuo motociklo”, – atvirauja parduotuvės vadovas. Beje, kaip tik ryškėja nauja tendencija – itin didelis dėmesys saugumui.

 

Kainos priklauso nuo gamintojo

Kas sakė, kad motociklas – pigus malonumas? Tarkim, tekstilinių striukių kaina svyruoja tarp 60 ir 800 eurų. Už odinį kombinezoną teks pakloti apie 400-1000 eurų, sportinio stiliaus šalmo kaina prasideda nuo 60 eurų. Tad Jūs mums pasakykite ar tai brangu?

 

Parduotuves galima rasti:

Internete – motoday.lt

Visorių g. 12, Vilnius,

V. Krėvės pr. 82B, Kaunas,

Birutės g. 22-326, Klaipėda ( Įėjimas iš Kuosų g., pirmame aukšte )

Šalmai, Motoday
Šalmai
© Motoday
Šalmai, Motoday
Šalmai
© Motoday
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra