Lorenzo suks Ducati greičio rankenėlę (0)

2017 – 2018 metų MotoGP sezonais Jorge Lorenzo atsirado visiškai reali galimybė atstovauti „Ducati“. Kaip tik, šiuo metu, baigiasi jo ilgametė partnerystė su „Yamaha“. Tiesa, šaltiniai nebuvo labai patikimi. Jau kelias savaites sklandė gandai, kad „Ducati“ parengė itin dosnų pasiūlymą ispanui, kuris yra paremtas ilgamete kombinuota parama iš tabako milžinės „Phillip Morris“ ir AUDI savininkų.

46-rossil75_7362_0.big
Jorge Lorenzo
© motogp.com

Abi kompanijos yra pasiryžusios sumokėti labai brangiai, kad realiausias čempionato laimėtojas atstovautų jų įmones. Motorcyclenews.com korepondentai supranta, kad šia naujiena buvo spekuliuojama jau keletą savaičių. Visgi, rodos, jie pagaliau gavo patvirtinimą, kad kontraktas tarp tris kartus „MotoGP“ nugalėtojo ir Italų įmonės bus pasirašytas iš karto, kuomet Lorenzo grįš į Europą. Planuojama, kad tai įvyks už dviejų savaičių.

Panašu, kad „MotoGP“ artimiausią sezoną taps itin dideliu įtampos užtaisu. Daug staigmenų ruošia „Aprilijos“ komanda iš Australijos. Komandos vadybininkas Romanas Albesiano pranešė, jog komanda netrukus pradės testuoti naujo modelio motociklus.

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra