„Ducati” griausmingai uždarė Q1 sezoną (0)

„Ducati” nesustabdomai pirmauja ir rodos, net nesiruošia palikti vietos ant laimėtojų pakylos priešininkų komandoms. Andrėjaus Janone (Andrea Iannone) komanda su Markezu (Marquez) ir Vinales’u (Vinales) priešakyje trečiame laisvame važiavime (FP3) vėl sugebėjo sėkmingai nustebinti ne tik priešininkų komandas, bet ir gerbėjus.

Metų spalva – geltona

Pirmos klasės FP3 prasidėjo su Valentino Roso (Valentino Rosso) sensacija. „Yamaha” MotoGP žvaigždė visus pribloškė pasirodęs su pagal užsakymą pagamintu Migelijo (Migello) šalmu. 2016 m. spalva – geltona įgavo naują prasmę. Ant šalmo puikuojasi kombinuotas trąsos pavadinimas su itališku užrašu „giallo”, kas reiškia geltona. Taip lenktyninkas dar labiau pagerbė Migelijo trąsą. Kiti „Ducati” komandos nariai – Andrėjus Dovizioso (Andrea Dovizioso) ir Andrėjus Janone taip pat puikavosi su, specialiai šioms varžyboms, pagamintais šalmais.

mgp.big
Q1 sezono lenktynės
© motogp.com

Juodasis posūkis

Šeštadienį per pražūtingą startą iškrito Tito Rabat’as („Estrella Galicia”, „Marc VDS” komanda). Varžybų metu sportininkas buvo sužeistas. Medikai diagnozavo kairiojo raktikaulio lūžį. Būtent tai nulėmė Tito iškritimą.

Tryliktame posūkyje, panašų susidūrimą patyrė dauguma lenktynininkų. Pol Espargaro („Monster Yamaha Tech 3” komanda) susidūrė su „Rabat”. Tačiau nenukentėjo ir praktiškai tą pačią akimirką tęsė lenktynias.

Tačiau ne visiems šeštadienio važiavimas buvo paženklintas nelaimingais nutikimais.

Mark’as Maquez ( (Marc Maquez iš„Repsol Honda” komandos) pašoko į patį viršų turnyrinėje lentelėje. FP3 yra paskutinė galimybė  „Moto Grand Prix” lenktyninkams pagerinti savo laiką ir patekti į kvalifikacinį 2-ą sezoną (Q2).

Kvalifikacinis 2-as sezonas (Q2).

Kova dėl leidimo patekti į Q2 prasidėjo. Andre’jus Janonis pirmauja, parodydamas 1’46.991 laiką.  Nuo jo netoli atsilieka Migelijo, kuris garantuotai užsitikrino kelionę į Q2,  kaip pirmųjų pozicijų favoritas.

Iš visų jėgų besistengdamas Mark’as Margezo (Marc Marquez, kuris atstovauja „ Repsol Honda“ komandą) nesugebėjo aplenkti Janone ir finišavo nuo italo atsilikdamas vos 0,089s. Tačiau jis dar kartą tapo „Honda” komandos lyderiu, kuris vienintelis patenka į TOP8.

Šį kartą fortūna nusisuko nuo „Suzuki” komandos. Maverik’as Vinales (Maverick Vinales) finišavo su 1’47.170 laiku. Jis nuo favorito Janones atsiliko 0,189 s. Visgi, Šios varžybos įrodė, kad „Suzuki” „Biondetti” variklio tobulinimai pasiteisino. Dabar kaip lygus su lygiu jie galės varžytis su „Yamaha” ir „ Honda”.

Kita vertus, norėdami puikuotis ant podiumo, šį sekmadienį, paskutinį šansą turės Rosa (Rossi) ir Pedros (Pedrosa). Jie turi padidinti tempą ir iškovoti prizines vietas. Priešingu atveju užsivers durys į Q2 sezoną.

Su tiek daug garsių vardų pasibaigia, šių metų, Q1-ame. Starto sezonas atnešė nemažai nusivylimų ir dar daugiau netikėtumų. Q2 žada būti kaip niekad įtemptas.

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Komentarų nėra